Спадкоємець зоряної династії і син знаменитої співачки Крістіни Орбакайте Микита Пресняков опублікував на своїй сторінці в соцмережі оригінальне послання хейтерам.

Молодий чоловік похвалився оголеним торсом і зазначив, що помітно схуд, але став виглядати набагато краще. Рельєфні підтягнуті м'язи-найкраще тому підтвердження.

До слова, до цього молода людина вже звертався до всіх, хто критикує його зовнішність і пояснював, що причиною цих метаморфоз є максимально завантажений робочий графік. Його "хворобливий" зовнішній вигляд пов'язаний більшою мірою з тим, що у нього практично не залишається часу на відпочинок через зайнятість в різних проектах. Так що, по суті, виною всьому трудоголізм.

Але є і ще одна причина. Нещодавно у онука Алли Пугачової було виявлено невиліковне захворювання-поліпи жовчного міхура. Через цей діагноз він змушений сидіти на суворій дієті. Сам музикант не приховує, що заробив недугу з власної вини, оскільки неправильно харчувався і часто пропускав прийоми їжі.

В інтерв'ю журналістам росЗМІ Микита також розповів про те, що в разі порушення дієти, йому доведеться лягти під ніж хірурга і позбутися жовчного міхура. Зараз молодий чоловік став активніше займатися спортом і більше часу приділяти власному здоров'ю.

Що стосується творчості, то він займається не тільки музикою, але акторством. У виставі "Безіменна зірка", який йде в московському губернському театрі під керівництвом Сергія Безрукова, Микита Пресняков грає одну з головних ролей. Також він бере участь у шоу "Льодовиковий період".

Раніше "Hyser" писав про те, що у мережі показали нову дівчину популярного репера Тіматі.

Також наш портал розповів про те, що Крістіна Орбакайте вийшла в світ у спокусливому вбранні і викликала захват шанувальників.

Нагадуємо, що шоумен Гарік Харламов похвалився забанвними фото зі свого "весілля".