Українська співачка Оля Полякова у своєму Instagram продемонструвала, як виглядає її квартира в даний час.

Вся справа в тому, що співачка живе на самому останньому поверсі і у неї протягом десяти років протікав дах. За порадою своїх підписників вона почала вирішувати це питання самостійно за власні кошти.

Зірка показала не тільки в якому стані знаходиться її квартира, але і як прогнили дошки на даху. Полякова показала кілька відеозаписів і розповіла, що лагодить дах не тільки над своєю головою, а й кільком під'їздам в її будинку.

"Це мій дах, який впав цього року моїм дітям на голову і я зараз роблю ремонт на даху", - прокоментувала зірка короткі сторіс у своїй соціальній мережі.

Нагадаємо, раніше Полякова показала себе в незвичайному образі, надівши жовту перуку. У своєму instagram вона опублікувала слайд з п'яти знімків і попросила шанувальників вибрати кращий.

Оля відображена в міні-сукні з фіолетового лакового матеріалу за суддівським столом в студії, де знімають музичне шоу"Маска". "Брюнетка або блондинка??? 12345????",- запитує вона фоловерів.

Днем раніше вона опублікувала фото, на яких вона брюнетка. "Ну що, від 1 до 10 Як мені бути брюнеткою???????",- поцікавилася вона у передплатників.

Раніше Hyser писав про те, що Оля Полякова в стрінгах похвалилася розтяжкою, проте шанувальників здивувало щось інше.

Також Hyser повідомляв, що Оля Полякова продемонструвала шанувальникам свої підтягнуті форми в облягаючих лосинах.

Нагадаємо, що Оля Полякова разом з подружкою похвалилися фігурами на пляжі.