Анастасія Волочкова похвалилася фоловерам своїм новим придбанням-піччю для лазні. Продемонструвати покупку балерина вирішила голяка.

Як відомо, Анастасія Волочкова-велика прихильниця російської лазні. На території маєтку зірки є своя лазня, яка зроблена за індивідуальним замовленням. Нещодавно зірка вирішила поміняти в лазні піч, щоб нею зручніше було користуватися. Своєю обновкою Волочкова похвалилася в особистому мікроблозі.

"Ось така нова кам'яна грубка тепер в моїй російській лазні.🐣 Я так само замовила її в компанії @gefest_official 👍 в ній дуже якісні камені нефрит і жадеїт. Я попросила поміняти мою минулу піч на цю, тому що та (на другому фото) була занадто професійною. А тепер я можу піддавати на камені з ковшика, не спускаючись з верхньої полиці.👍 Минулу іменну піч з моїми ініціалами і балериною швидше за все можна придбати в "Гефест".️ ️ Я фанат банного мистецтва🙏", - написала балерина в соцмережі.

Цей пост Анастасія супроводила двома фотографіями. На першому знімку балерина демонструє шанувальникам нову піч у своїй лазні. Позує при цьому зірка поруч з обновкою повністю оголеною. Інтимні частини свого тіла скандальна балерина прикрила банним віником. А з одягу на ній тільки шапочка для лазні червоного кольору.

На другому знімку Волочкова, на подив, зображена одягненою. Біля своєї старої печі для лазні Анастасія сфотографувалася у домашньому брючному костюмі з дрібним принтом і в червоних уггах (улюбленого взуття балерини, - прим. ред.).

Фолловери Волочкової вже настільки звикли до її скандальних знімків в оголеному вигляді, що вже навіть не критикують зірку. Як зауважив один з фоловерів, балерині можна було б навіть не прикриватися віником. Втім, оголена натура не відповідає стандартам Instagram, так що таке фото соцмережа просто не пропустила б. Так що, швидше за все, Анастасія пішла на вимушену міру. Балерина не боїться позувати оголеною, що не раз демонструвала шанувальникам.

Як повідомлялося раніше,Анастасія Волочкова влаштувала оргію зі своїм новим бойфрендом прямо на вулиці.

Hyser також писав, що Анастасія Волочкова з'явилася перед своїми гостями без штанів.