Ольга Сумська багато років була визнаним секс-символом України. Після зйомок у фільмі "Роксолана" про актрису дізналася вся країна. Та й зараз, у свої 55 років, Сумська виглядає просто чудово. Цей факт вона ще раз довела, опублікувавши в особистому мікроблозі серію свіжих Селфі.

Сумська не боїться демонструвати своє обличчя крупним планом. При цьому актрису часто можна побачити без косметики на обличчі. Вікові зміни на обличчі знаменитості мінімальні, так що їй не даси більше 30-ти років. Ну а коли зірка наносить на обличчя макіяж, то виглядає ще молодше. Так вийшло і на цей раз.

Як повідомила Ольга, вона сама зробила собі макіяж для зйомок сольного концерту з Віталієм Борисюком. Варто відзначити, що Сумська не тільки продовжує активно зніматися у фільмах і серіалах, а й гастролює з театральними постановками, а також концертами, на яких виступає разом зі своїм другим чоловіком Віталієм Борисюком.

"Серія нових портретів ... 👀і який зверни?1,2,3,4?Мейк робила сама, як завжди ... Може трохи занадто?Але яскраво ... Ви знаєте, що я і без макіяжу не боюся з'являтися ... Сьогодні був особливий день, запис нашого з @vitaliyborysyuk сольного концерту!🎤 🎙 🎸Тож, вже зовсім скоро на @suspilne.media !✋ 🏻 ",- написала Ольга в соцмережі.

Численні шанувальники обсипали свою улюбленицю компліментами, відзнач її нев'янучу красу. Варто відзначити, що Ольга уважно стежить за своєю зовнішністю. Для збереження краси і молодості зірка використовує не тільки косметичні засоби і косметологічні процедури. Ольга дотримується правильного харчування і не забуває про вітамінні комплекси. А ось від радикальних методів омолодження-ботокса і пластичних операцій – Сумська навідріз відмовилася. Поки їй вдається залишатися молодою і красивою без настільки кардинальних втручань в свою зовнішність.

Як повідомлялося раніше, Ольга Сумська поділилася з шанувальниками архівним знімком у купальнику.

Hyser також писав про те, що Ольга Сумська зробила відверте зізнання: вона була тією ще стервою.