Відомий український актор Станіслав Боклан показав свою чарівну дружину актрису, якій же виповнилося 62 роки, але вона відмінно виглядає.

Так, український актор і зірка серіалу "папік" поділився спільним знімком зі своєю дружиною Наталією Кленіною. Шанувальники прийшли в повний захват від зовнішності актриси. Незважаючи на свої 62 роки він просто відмінно виглядає. Фото з'явилося на особистій сторінці актора в соціальній мережі.Воно виконано в чорно-білих тонах.

У кадрі актор постав одягнений в гольф і пальто, обіймаючи свою кохану дружину, з якою він перебуває в шлюбі ось уже 35 років. Наталя виглядає чудово в стильному пальто і з шовковим шарфом на шиї.

"Кохана дружина, та єдина, яка терпить мене ось уже 35 років ... І тільки завдяки її любові я такий, який я є. Кленіна Наталія", - ніжно відгукнувся раніше про дружину Станіслав Боклан.

До шлюбу з актрисою у Станіслава був ще один шлюб. Але головною жінкою у своєму житті актор вважає саме Наталію. Він не раз говорив на її адресу багато приємних слів.

У пари є спільна дочка Марія, і син Кирило від першого шлюбу актриси, якого Станіслав полюбив і ростив як власного сина.

У коментарях користувачі Мережі написали свої захоплені коментарі. Вони відзначили, що пара просто виглядає чудово. Вони щирі і ніжні.

"Нічого більш зворушливого і щирого, не бачив...))))), Зріла Краса людей і відносин.👏😍, вау!!! шикарне фото з шикарними людьми!! кращі! 😍❤️🔥, Чудове фото!😍 😍 😍 Ви-чудова пара!❤ ️ ❤ ️ ❤ ️ Привіт з Сибіру!👋, Як це красиво 😍така теплота від цього фото 🔥, Такі гарні. Осінні. Люблю чорно-білі фото", - написали користувачі Мережі.

Раніше Hyser писав про те, що Ольга Сумська похвалилася шикарною зовнішністю.

Також писали, що дочка Ренати Литвинової похвалилася фігурою.

Нагадаємо, що у дружини покійного Абдулова знайшли пухлину.