Популярна співачка Віра Брежнєва зізналася шанувальникам, що минулого літа пережила потужну внутрішню трансформацію. У чому вона проявилася, зірка не уточнила. Радує вже те, що артистка не прийняла рішень, які б радикально змінили її життя: наприклад, розлучитися зі своїм чоловіком Костянтином Меладзе або ж піти зі сцени, змінивши сферу своєї діяльності.

"Це літо стало для мене дивним, незвичайним.. І виявилося початком дуже важливої внутрішньої трансформації. Тим цікавіше спостерігати, що буде далі 🤍 що важливого у вас сталося цього літа?» ,- поділилася з шанувальниками виконавиця.

Цей пост Брежнєва супроводила своїм знімком, зробленим під час відпочинку на морі. Зірка позувала сидячи на прибережній скелі. Одягнена при цьому артистка була в білий купальник-бікіні. Хоча ракурс і поза віри не дозволили шанувальникам розглянути її фігуру у всій красі, сумнівів у тому, що тіло співачки гідно усіляких похвал не виникає. Брежнєва пильно стежить за своєю фігурою, систематично відвідуючи спортзал і дотримуючись правильного харчування. Не відмовляє собі зірка і в задоволенні відвідати косметолога для проведення косметологічних процедур.

Статус зірки і постійні появи на сцені диктують Брежнєвої свої «правила гри». Артистка змушена постійно стежити не тільки за своєю фігурою, але і за зовнішнім виглядом в цілому. Не дивно, що після стількох років, проведених в шоу-бізнесі, Віра освоїла секрети догляду за собою, не гірше, ніж візажисти, стилісти і косметологи. Зараз співачка вирішила поділитися цими знаннями зі своїми фоловерами і пропонує їм купити курс по догляду зі своїм волоссям від Віри Брежнєвої.

Як повідомлялося раніше, Віра Брежнєва поділилася літніми знімками в ультракоротких шортах.

Hyser також писав, що Віра Брежнєва похвалилася фігурою в спокусливій сукні з відкритою спиною.