Юрій Шатунов вже багато років живе в Німеччині. Там у музиканта є сім'я: дружина Світлана і двоє дітей (син Денніс і дочка Естелла). Після оглушливої популярності в Росії артист радий сховатися від сторонніх очей за кордоном, де його не впізнають на вулицях, а журналісти не переслідують його сім'ю.

Однак артист часто буває на батьківщині. Він продовжує свою гастрольну діяльність по містах Росії. Не дивно, що вдома Шатунов буває дуже рідко, і набагато частіше його можна зустріти в Москві.

Дивно, але дружина не ревнує співака ні до фанаток, ні до його роботи. Вона залишила кар'єру юриста, щоб займатися вихованням дітей. Світлана розуміє, що гастролі і фанатки – невід'ємна частина роботи її чоловіка.

Однак крім фанаток шлюбу Юрія і Світлани можуть загрожувати і інші жінки. Наприклад, незаміжні зірки російського шоу-бізнесу.

Так, на особистій сторінці Шатунова в Instagram з'явився спільний знімок музиканта з чарівною брюнеткою. У дівчині на фото не всі відразу змогли впізнати популярну телеведучу Анфісу Чехову. Теледива за останній час помітно схудла і покращала. Крім того, зірка екрану змінила імідж. Вона відмовилася від довгих локонів на користь модної короткої стрижки, яка дуже їй до лиця. Відзначимо, що Анфіса зараз вільна, після розлучення з чоловіком вона сама виховує сина Соломона, якого ласкаво кличе Соліком. Незважаючи на невдачі в особистому житті, Чехова не залишає надію зустріти свою справжню любов.

До речі, головна перевага Анфіси-жіночна фігура з пишними формами – на цей раз залишилася за кадром.

"Краса Врятує Світ))!!!» - такий короткий напис залишив Шатунов під спільним Селфі з теледивою.

Як повідомлялося раніше, Юрій Шатунов розповів, як обматюкав Аллу Пугачову. Як Примадонна таке дозволила?

Hyser також писав, що Юрій Шатунов показав свою дружину, яку багато років приховував від преси.