Метеорологи Українського гідрометцентру розповіли про те, що незабаром вже похолодає і буде включено опалення у всіх будинках.

Так, незабаром в Україні похолодає так, що буде включено опалення практично у всіх будинках України. Про це заявили синоптики. Тому що з кожним днем у багатьох областях країни стає все холодніше і холодніше. За даними синоптиків, час стійкого похолодання до + 8 градусів Цельсія настане дуже скоро, а це означає, що старт опалювального сезону не за горами.

Нагадаємо про те, що початок опалювального сезону безпосередньо залежить від погоди. Як тільки на вулиці середньодобова температура повітря опускається до показника в + 8 градусів, теплокомуненерго починають подавати тепло в будинки українців. Так як при такій погоді і градусах в квартирах стає вже не комфортно і люди мерзнуть. Тому в обов'язковому порядку включається тепло.

"Восени стійкий перехід середньої добової температури повітря через + 8° с у бік зниження відбувається в більшості областей у третій декаді жовтня", - стверджують в Укргідрометцентрі.

Але як розповіли синоптики, що в цьому році похолодання, яке необхідно для включення опалення, в кожному регіоні буде наступати в різний час. Тому подача тепла буде не однаковою. Але до кінця року всі будинки вже повинні бути з опаленням.

У другій декаді жовтня централізоване опалення можуть отримати мешканці Хмельницької, Житомирської, Чернігівської та Сумської областей. В інших областях тепло буде дано дещо пізніше. Але не пізніше середини листопада. Тому що в цей час вже буде досить холодно і тому потрібно буде тепло.

Раніше Hyser писав про те, що українців попередили про те, що на країну насувається потужний шторм.

Також писали, що українцям розповіли про потепління.

Нагадаємо, що українцям розповіли про офіційні вихідні в грудні.