Співачка Таїсія Повалій активно веде свою сторінку в соцмережі Instagram і докладає чимало зусиль, що б близько чверті мільйона її фоловерів не нудьгували, спостерігаючи за її зоряним життям.

А днями артистка розповіла про те, що дала відверте інтерв'ю журналісту Андрію Данилевичу в програмі «Позаочі». Дружина продюсера Ігоря Ліхути заявила, що в бесіді з телеведучим торкнулася теми, яких раніше намагалася уникати.

"Відмовити улюбленому телеканалу "Інтер" в участі в програмі» Поза очі " я не мала права і розуміла, що говорити вже про те, про що повторювалося сотні разів за моє життя з програми в програму, вже ніхто не буде!" - пояснила Таїсія Повалій.

За словами виконавці, вона довго і ретельно готувалася до ефіру і подумки продумувала можливі діалоги, а також давала відповіді на найскладніші питання.

Крім того, під час інтерв'ю Таїсії Повалій довелося розповісти про те, про що пізніше планувала написати книгу. "І я абсолютно не готувалася! Правда, я про неї постійно думала і знала що коли-небудь, не скоро..., я напишу велику книгу!"- філософськи відкинула зірка естради.

У коментарях до посту Таїсії Повалій шанувальники оцінили її бажання бути відвертою на публіці і розповісти про те, що її хвилювало протягом останніх років. Але не обійшлося і без критики:

До слова, після бесіди з Андрієм Данилевичем вона перебувала "в прострації" і провела безсонну ніч: "Нічого, що я вдома проплакала півночі, нічого, що я і зараз пишу цей пост, і моя Душа плаче!"

Раніше "Hyser" писав про те, що Анастасія Волочкова поділилася з шанувальниками радісною новиною і похвалилася новим орденом.

Також про те, що Ігор Кондратюк зірвався на Ані Лорак через її нещодавнє відверте інтерв'ю.

Нагадуємо, що співак Юрій Шатунов потрапив в об'єктив фотокамер в компанії привабливої брюнетки.