Весілля Аліни Гросу з молодим російським бізнесменом Олександром Комковим, яка пройшла в Італії в 2019-му році, нагадувала казку. Торжество було організовано в старовинному замку, а його гостями стали багато зірок російського і українського шоу-бізнесу. Наречена змінила три сукні, вартість яких склала цілий статок. Благо, батько Аліни-успішний бізнесмен, як і батьки нареченого, а сама наречена – популярна співачка. Аліна і її молодий і симпатичний наречений виглядали дуже щасливими, а фанати виконавиці вже передчували, які Гарні діти народяться у цієї пари.

Однак красива казка тривала недовго. Вже через півроку після одруження Олександр не витримав напруженого гастрольного графіка Аліни і запропонував їй пожити окремо. Незабаром молодий бізнесмен знайшов собі іншу і вирішив розлучитися з Аліною. Розлучення пари було оформлено в 2020-му році.

Хоча розлучення з чоловіком стало великим ударом для Аліни, сумувала вона недовго. Незабаром після повідомлення про розлучення в мережі з'явилася інформація, що співачка закрутила роман з російським актором Романом Полянським.

Пара виглядає щасливою разом. Так що фанати артистки сподіваються на їх швидке весілля, яке на відміну від першого шлюбу виконавиці, не закінчиться швидким розлученням.

Чутки про швидке весілля з Романом Аліна підігріла тим, що у своєму мікроблозі опублікувала відео у весільній сукні. І не в одній, а в трьох! Гросу приміряла три приголомшливих сукні із золотою вишивкою, стразами і пишними подолами.

Однак, як виявилося, співачка поки не готується до свого весілля, а вирішила заснувати власний бізнес – відкрити бутік весільних нарядів.

"Дорогі мої, Привіт🤗 яка з цих суконь вам особливо до душі? 1️⃣2️⃣3️⃣?🤍 🤍 🤍 Як вам ідея, щоб я відкрила свій власний салон весільних суконь?🤍», - підписала Ввдеоролик співачка.

Як повідомлялося раніше, Аліна Гросу похвалилася пишним бюстом в маленькій маєчці.

Hyser також писав, що Аліна Гросу поділилася зворушливими сімейними знімками зі своїм молодшим братом.