2 жовтня відомий український музикант Андрій Данилко відсвяткував свої 48 років.

Відзначив своє день народження артист кількома днями пізніше. Данилко організував маленьке свято, на якому були присутні Володимир Остапчук, Дзідзьо та Олег Винник. Власне, знімком з дня народження музиканта поділився Володимир Остапчук у своїх Instagram Stories.


Справа в тому, що Андрій Данилко намагається не афішувати своє життя, тому сам рідко ділиться особистими кадрами. У зв'язку з цим, тільки по фото його колег можна зрозуміти, що своє чергове день народження артист відзначив в кафе у вузькому колі.

До слова, його свято збіглося з періодом зйомок загадкового шоу "Маска", який вийде в ефір з 23 жовтня. Там Андрій Данилко виконує роль зіркового детектива. Тому артист, швидше за все, провів день народження на роботі.


Варто відзначити, що Данилко постійно в роботі, через що, можливо, страждає його особисте життя. Його фанатів турбує, що незважаючи на свій вік, у музиканта немає ні дружини, ні дітей.

Однак його самого, судячи з усього, це не хвилює. За словами Андрія, він насолоджується своєю самотністю і не прагне обзавестися другою половинкою, оскільки його і так все влаштовує.

Примітно, що на даний момент відомо тільки про одні його відносини, які у нього були з Інною Білокінь. Однак вони в минулому і зараз вона щаслива в шлюбі з іншим.

Раніше "Hyser" писав про те, що у Андрія Данилка не стало найдорожчої йому людини.

Також наш портал повідомляв, що у мережі розповіли, чому Андрій Данилко жодного разу не був одружений і не обзавівся дітьми.

Нагадуємо, що у мережі показали, як молодий Данилко задер спідницю матусі Сердючки.