Зараз Потап і Настя Каменських насолоджуються міні-відпусткою в Мадриді. Зоряна пара змогла так скласти свої щільні графіки, що викроїла час на спільний відпочинок. Відзначимо, що іноді артистам вдається побути кілька днів вдома між гастролями або ж перетнутися під час гастролей. Однак у спільну відпустку Потапу і Насті вдається вибратися не так часто, як їм хотілося б.

Однак це не заважає появі в їх мікроблогах вельми відвертих спільних знімків. Так, Настя опублікувала у своєму акаунті фото фривольного характеру. На знімку виконавиця стоїть на рецепшині готелю, одягнена тільки в білий купальник-бікіні. Судячи з мокрого волосся виконавиці, вона тільки що вилізла з басейну.

Поруч з Настею стоїть Потап, одягнений в червоні принтовані шорти і білу футболку. На голові репера-червона кепка. Він замахнувся, щоб вдарити свою дружину по апетитній попці.

"Morning greetings 😋 😘 » («ранкове привітання»), - підписала фото Настя.

Однак цього разу фоловери артистки удостоїли коментарями не тільки її фігуру, але і зовнішність Потапа. Багато користувачів мережі звернули увагу на те, що музикант відростив бороду. З сивою рослинністю а обличчі артист виглядає набагато старше своїх років.

Відзначимо, що Потап вже експериментував подібним чином зі своєю зовнішністю. Було це в 2019-му році, коли після весілля з Настею, молодята вирушили на відпочинок. У відпустці Потап перестав голитися і відпустив бороду. Однак, повернувшись до роботи, репер позбувся рослинності на обличчі.

Швидше за все, на цей раз все повториться. Як тільки відпочинок музиканта підійде до кінця, він повернеться до свого колишнього образу.

Як повідомлялося раніше, Потап показав, як Настя Каменських виглядає без макіяжу. Співачку не впізнати!

Hyser також писав, що екс-дружина Потапа Ірина Горова здивувала новим образом.