Не стало відомої актриси Людмили Купіної, яка свого часу зіграла в культовому радянському фільмі "Службовий роман".

Так, стало відомо про те, що на 77 році життя померла відома актриса Людмила Купіна, яка свого часу запам'яталася глядачам по культовому Радянському фільму "Службовий роман". Родичі поки не повідомили дату і місце прощання з актрисою.

Відомо, що Купіна в кінці вересня заразилася коронавірусом. Тому цілком ймовірно, що це могло стати причиною її смерті. Тому що ковід дуже погано переноситься літніми людьми на тлі ослабленого організму і хронічних захворювань. Але рідні та близькі поки не підтвердили цю інформацію. Шанувальники актриси приносять свої слова співчуття і підтримки всім рідним і близьким актриси.

Це велика втрата для всіх. Тому що Купіна була талановитою актрисою.

Відомо, що артистка перебувала в лікарні. Її стан різко став погіршуватися.

В результаті артистку перевели в реанімацію з ураженням легенів до 76%. Це критичний стан для людини і при таких показаннях шансів вижити дуже мало. Тим більше для літньої людини.

Відзначимо, Купіна запам'яталася роллю у фільмі"Службовий роман". Там вона зіграла співробітницю статистичної установи. Фільм Ельдара Рязанова з'явився в 1977 році, а вже в наступному році він став лідером прокату. Станом на 2021 рік "Службовий роман" набрав на YouTube майже 35 мільйонів переглядів.

Це можна сказати рекорд.

Раніше Hyser писав про те, що Оля Полякова показала своїм шанувальникам шикарний кадр.

Також писали, що Надя Дорофєєва на новому знімку показала нижню білизну.

Нагадаємо, що Данилко Підігрів чутки про роман.