У популярній соцмережі Instagram з'явилося раніше невідоме фото Олени Зеленської. Цей кадр був зроблений в Національному театрі опери та балету імені Тараса Шевченка 24-го серпня поточного року. У цей день президент України, його дружина, глави інших держав і спікери парламентів були запрошені на гала-концерт, присвячений 30-річчю незалежності України.

Для виходу в світ перша леді вибрала ефектну вечірню сукню від українського дизайнера Лілії Літковської. Під брендом Litkovskaya дизайнер випускає одяг для впевнених у собі, але не позбавлених романтичних рис дівчат.

Чорну сукню по фігурі з незвичайним вирізом Олена доповнила туфлями і маленькою сумочкою в колір вбрання. Також дружина Володимира Зеленського не забула про лаконічні прикраси і елегантну зачіску.

"З невиданого в пресі, але приємного в спогадах", - так підписаний знімок.

Шанувальникам 43-річної Зеленської її вечірній аутфіт припав до душі. Вони не упустили можливості в черговий раз обсипати свою улюбленицю компліментами.

Відзначимо, що після того, як Володимир Зеленський виграв вибори на пост президента України, а його дружина стала першою леді країни, Олена знаходиться під пильним поглядом преси. Кожна поява дружини президента на публіці висвітлюється в пресі, а її вбрання обговорюються в мережі. Олену часто критикували за вибори нарядів, які іноді були зовсім не доречні в тій чи іншій ситуації. Але дружина коміка тільки вчиться етикету і нюансам поведінки першої леді, тому їй багато прощається.

Як повідомлялося раніше, Олена Зеленська продемонструвала стильний аутфіт в діловому стилі. Першу леді обсипали компліментами.

Hyser також писав, що Олена Зеленська кардинально змінила імідж. Тепер дружина Володимира Зеленського схожа на Хіларі Клінтон.