У більшості українських міст на пішохідних переходах встановлюють фігурки школярів, щоб привернути увагу водіїв до того, що попереду зебра і потрібно скинути швидкість.

Однак замість того, щоб плавно скинути швидкість, багато водіїв лякаються і починають різко гальмувати.

Так, на одному з перехідних переходів Вінниці очевидці зробили фото таких двох фігурок, які нагадали їм "клону" - небезпечного героя з серіалу "Гра в кальмара".

Причому автор пабліку порівняв "українського" хлопчика з фігурою дівчинки -ростової ляльки з другого епізоду шоу про гру "Червоне світло, зелене світло", або "Тихіше їдеш, далі будеш", на яку в мережі створили безліч мемів.

Підписники групи "out of context Ukraine" погодилися, що дійсно, не раз лякалися, бачачи таких "пішоходів".

Подібні фігури встановили і в місті Чернівці наприкінці серпня. Так, Буковинське Агентство регіонального розвитку оприлюднило свої зауваження до пластикових манекенів школярів. За їхніми словами, "користі з" хлопчиків" – нуль".

Водії просто запам'ятовують, де встановлені фігурки і стають менш уважні до пішоходів.

У Києві на одній із зебр, незважаючи на фігурку пішохода, один з водіїв збив справжню людину.

У Вінниці після встановлення у 2017 році даних фігур поліція не зафіксувала зменшення кількості ДТП з постраждалими.

У міськраді Чернівців розповіли, що один такий "хлопчик" коштує 11 020 гривень. Міська влада витратила на муляжі вже близько 46 тисяч гривень. Хоча на ці день можна було облаштувати пішохідний перехід, встановивши якісне та сучасне освітленням.

Більш того, згідно з правилами, на зебрах заборонено встановлювати споруди висотою більше 0,5 м в зоні видимості водія. А такі "хлопчики" висотою 1,5 м закривають справжніх пішоходів.

Що стосується самого серіалу "Гра в кальмара", епізод став досить лякаючим, але лялька не змогла нагнати остраху і все через смішні мемів.

Так, в Телеграм-каналі Plebs разом з лялькою зобразили актора Роберта Паттісона, який нібито відчайдушно мчав до межі (за задумом гри), але завмирав, коли лялька поверталася.

Лялька і піщаний черв'як в Телеграм-каналі "Call me by your meme".

Раніше Hyser писав про те, що в Укрзалізниці сталася НП.

Також Hyser повідомляв, що мікроавтобус з українцями віднесло під фуру.

Нагадаємо, що з'явилася нова інформація про катастрофу АН-26 під Чугуєвим.