Відома українська співачка Тіна Кароль зі спортом завжди була на "ти" - у зірки навіть є власний тренажерний зал.

Кароль регулярно тренується не тільки вдома під наглядом професійного тренера, а й намагається тренуватися навіть на гастролях і в концертних турах.

"У поїздках зі мною завжди гумка. Я розтягую її руками, ногами — по-різному. І ще мій "маленький тренер". Це таймер, він відраховує мені час. 20 секунд — зміна. 10 підходів. І так 15 хвилин 4 рази на день. І цього достатньо!", - розповідала вона в одному з інтерв'ю.

Особливо вона любить стрибки на скакалці, про що не раз говорила сама. Також співачка любить йогу і стає навіть у найскладніші асани.

Так, в сторіс Тіни з'явилося фото, на якому вона прийняла одну з них. Співачка стоїть на руках, повністю відірвавши ноги від землі всупереч силі гравітації. Для розтяжки 36-річна артистка вибрала фіолетові лосини і топ зі зміїним принтом, які ідеально підкреслили її спортивну фігуру.

Сторіс Тіни Кароль, instagram.com/tina_karol

Спорт подарував Тіні Кароль не тільки відмінне здоров'я, але і прекрасну фігуру, яку вона регулярно демонструє своїм передплатникам. Співачка раз у раз бере участь в різних фотосесіях, де одягає найсміливіші вбрання.

Її Instagram рясніє яскравими знімками, а фоловери регулярно запитують секрет стрункості зірки.

Раніше Hyser писав про те, що Тіна Кароль показала з чого починає ранок.

Також Hyser повідомляв, що Тіна Кароль з'явилася на публіці в міні-сукні за 38 тисяч гривень.

Нагадаємо, що У мережі показали, на чому їздить Кароль, Білик і Полякова.