Російська співачка Наташа Корольова похвалилася своїм сміливим образом в сукні з розрізом до стегна, в якому оголила свої стрункі ноги.

Російська співачка Наташа Корольова вирішила порадувати своїх шанувальників і розмістила на сторінці барвисте відео. На ньому артистка в млинцевій сукні з розрізом до стегна прогулюється по своєму двору. У кадрі вже можна помітити багато опалого жовтого листя з дерев. Наташа Корольова цього разу вирішила відмовитися від взуття і прогулятися наостанок перед зимою по ще поки зеленій траві.

Але найбільше шанувальників порадував наряд співачки. Адже при такому глибокому розрізі сукні можна було в деталях розглянути стрункі ноги співачки. Наташа Корольова була не проти і сама ще більше закинути спідницю до верху, щоб продемонструвати свою фігуру.

"Люблю осінь, а ви?",- підписала своє відео співачка.

У коментарях користувачі мережі відзначили, що Наташа Корольова просто відмінно виглядає. Також багато хто звернув свою увагу на її стрункі ноги.

"Краса і Ви цієї осені прекрасні!!! 😊👍, Дуже подобається ця пісня і виконання Наташі 💯 🙌 🔥 🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁, Наташа, ви супер, осінь вам до лиця 😍❤️🔥, Шикарна красива мила успішна Наташа ♪ , Так я дуже дуже люблю і милуюся восени 😍 . Наташа ви в прекрасній формі, молодчина 👏 👏 👏 🌹 🌹 🌹 , Яка краса👏, а ви Наташа нев'янучий квітка 👏 👏 , Наталя, ви красуня, справжня! Дівчинка з маленької країни, вірить в чудеса-Така ви для мене назавжди!!!!, Натаха! Ви класна! А пісня про осінь я обожнюю. Адже я народилася восени щастя Вам з Сергієм від душі і більше позитивних емоцій😍 😍 😍", - написали користувачі Мережі.

Раніше Hyser писав про те, що Андрій Панін розповів за загравання до нього з боку чоловіка.

Також писали, що Марія Кравченко позбулася волосся через ковіда.

Нагадаємо, що Злата Огневич показала спокусливу білизну.