У мережі показали, як зараз виглядає актриса з кліпу Юрій Шатунова "Не бійся". Вона стала справжньою красунею і сама стала співачкою.

Свого часу Юрій Шатунов був солістом групи "Ласкавий травень". Вона була популярна не тільки в своїй країні, але і далеко за її межами. Після того, як група розпалася Юрій Шатунов продовжив свою творчий шлях. Але все одно він не зміг домогтися колишньої популярності. Хоча періодично він все ж виступає на сцені. Але більше все ж співає пісні групи"Ласкавий травень".

А не так давно в мережі показали, як виглядає актриса з кліпу Шатунова на пісню "Не бійся". Головними героями кліпу виступили закохані один в одного учень і учениця середніх класів. Однак батьки дівчинки були проти їх відносин і відправили дочку вчитися в інше місто (або навіть країну).

Роль дівчинки виконала 12-річна Ліза Вавиліна, якій нині 27 років. Варто сказати, що дівчина виросла справжньою красунею. Вона теж захоплюється музикою.

На даний момент Єлизавета є співачкою і має свій музичний проект під назвою "Liza Eva". Крім цього дівчина займається танцями, малює, займається акторською діяльністю. Судячи з відмінною розтяжці Лізи, вона займалася або художньою гімнастикою, або балетом.

Раніше Hyser писав про те, що у мережі показали фото Жириновського в молодості.

Також писали, що Панін розповів про домагання до нього з боку чоловіка.

Нагадаємо, що Марія Кравченко кардинально змінила імідж.