Наташа Корольова поділилася черговим знімком зі своїм сином.

Наташа Корольова на своїй сторінці в соціальній мережі часто показує спільні знімки зі своїми сином Архипом. Відомо про те, що хлопець вибрав також стати медійною особистістю, як і його батьки. Він вже встиг навіть записати парі пісень. Але поки вони не принесли йому великого успіху.

Також він захоплюється танцями, як і його батько. Наташа і Тарзан активно підтримують свого сина в його починаннях. Наташ Корольова досить часто бере його з собою на різні світські заходи, щоб публіка встигла до нього звикнути. Навіть пісні з ним активно виконує.

На цей раз мама з сином з'явилися на публіці в досить дивних нарядах. Це були костюми червоного кольору. По всій видимості вони хотіли створити загальний сімейний образ. Але з боку це виглядало максимально незвично і навіть дивно. Задумка від частини провалилася.

Архип в якості доповнення до свого образу вибрав бандану червоного кольору і чорну шкіряну куртку. А Наташа Корольова одягла капелюх і безглузді чорнилі черевики.

У коментарях шанувальники неоднозначно оцінили такий вихід співачки з сином.

"Цирк поїхав, клоуни залишилися😂, колгоспники🤮, А він точно від Тарзана більше на японця або китайця схожий, Наташа, ти просто супер.Дуже добре виглядаєш.👍👍👍, Клоун�😢😢😢😢😢�, Спаси, сохрани таких зустріти..., Черевики у Наташі клоунські, Гарні! І мама і синок!❤️❤️❤️, Ого! У таких яскравих нарядах легко уникнути осінньої нудьги 🔥 👍 🤗 , Наташенька, ти диво, мій улюблений колір, ти з синочкам класно виглядаєш, щастя і будь завжди такою класною💋", - написали користувачі.

Раніше Hyser писав про те, що Анна Семенович показала провокаційне фото.

Також писали, що Дорофєєва показала дивний шрам від операції.

Нагадаємо, що Наташа Корольова показала запальний танець.