Надя Дорофєєва зважилася на відверте зізнання щодо свого здоров'я.

Надя Дорофєєва зважилася розповісти своїм шанувальникам, що чотири роки тому вона зіткнулася з пухлиною в грудях, яку їй видаляли хірургічним шляхом. На своїй сторінці в соціальній мережі вона розмістила відповідний пост. Артистка зважилася на такий крок якраз у Всесвітній день без бюстгальтера.

На новій фотографії співачка позує в шкіряному корсеті бежевого кольору, який якраз показує її шрам на лівих грудях. Дорофєєва зізналася, що раніше вона соромилася цього і всіляко намагалася приховати цей шрам. Але після вона його прийняла.

"Я ніколи не говорила вам про те, що на моїх грудях є шрам.
Весь цей час я замазувала його тональним кремом, ховала під одягом, маскувала всіма можливими способами...і тільки недавно прийняла і полюбила.
Цей шрам нагадує мені про те, що 4 роки тому в моєму житті трапилася фіброаденома і подальша операція з її видалення", - написала співачка.

Також вона нагадала своїм шанувальникам про важливість регулярного медичного обстеження, щоб вчасно виявити проблему в організмі і вжити всіх заходів щодо її усунення.

Варто пам'ятати про те, що доброякісна пухлина може легко перерости в злоякісну.

У коментарях користувачі Мережі підтримали Дорофєєву.

"Моя дівчинка!!! Кайф, що поділилася!!😍😍, Це дуже важливий і потрібний пост!♥️, Це реально важливий пост на дуже важливу тему. Дякую за такі чесні слова❤️, Надяяя, у мене теж була фіброаденома в правій груді P. S. Мені 18 років, як прекрасно що ви ділитеся таким 🙏прекрасна Надя🤍", - написали користувачі Мережі.

Раніше Hyser писав про те, що Надя Мейхер похвалилася відвертими фото.

Також писали, що Анна Семенович пішла у відрив і налякала людину.

Нагадаємо, що Наташа Корольова показала відверте відео.