Днями в рамках третього Євразійського жіночого форуму відбулася дискусія "Вивчення ДНК як спосіб пізнати себе". На форумі виступила Марія Воронцова, яку вважають дочкою президента Росії Володимира Путіна. Фото дівчини опублікував у своєму мікроблозі головний редактор радіо "Ехо Москви".

"Марія Воронцова, старша дочка президента, виступила в Петербурзі на жіночому форумі", - підписав знімок Олексій Венедиктов.

На знімку Марія відображена в брючному костюмі блакитного відтінку і білій блузі. Елегантний образ дівчини доповнюють сірі туфлі-човники, брошка і сережки з перлами. Своє волосся блондинка залишила розпущеним.

Президент РФ вважає за краще приховувати від сторонніх подробиці свого особистого життя. Відомо, що у Путіна є дві дочки, яких звуть Марія і Катерина. Дівчата вчилися під іншими прізвищами, тому офіційно ніяк не пов'язані з Володимиром Володимировичем.

Марія під прізвищем Воронцова вчилася на біолого-ґрунтовому факультет СПбДУ. Потім закінчила факультет фундаментальної медицини МДУ. Вона-кандидат медичних наук, фахівець в області ендокринології, провідний науковий співробітник Національного медичного дослідницького центру ендокринології МОЗ і член Президії Російської Асоціації сприяння науці.

Як повідомляють ЗМІ, Марія одружена з голландцем Йорритом Йоостом Фаассеном, бізнесменом, колишнім топ-менеджером Газпромбанку і російської Консалтингової групи "МЕФ аудит".

"Наші гени не є ні панацеєю, ні вселенським злом... Генетика як потужний... інструмент допомагатиме більш усвідомлено підійти до свого здоров'я, а також до здоров'я своїх майбутніх дітей», - зазначила Воронцова під час свого виступу на форумі.

Як повідомлялося раніше, Володимир Путін налякав росіян своїм зовнішнім виглядом. Здає диктатор, хвороба бере вгору.

Hyser також писав, що Володимир Путін зробив гучну заяву. Президент Росії боїться повторити долю свого колеги Олександра Лукашенка.