Вчора свій день народження відзначила дружина Андрія Беднякова Настя Коротка. Шоумен оригінально підійшов до питання привітання своєї другої половинки в соцмережі. Ведучий опублікував дуже зворушливий пост, який супроводив не найвдалішими знімками іменинниці.

«У тебе сьогодні День Народження !!! І я знову знайшов твої найкращі фотографії. Адже кращі гідні кращого ! Ти найдобріша людина, яку я знаю ! Ти найталановитіша людина ! Ти можеш знайти спільну мову з будь-якою людиною світу (якщо, звичайно, він не говорить англійською️️️) ти - найкрасивіша книга на найвищій полиці в самій величезній бібліотеки світу! Книга, яка мене постійно чомусь вчить . У тебе стільки ідей і планів, що не вистачить і життя, щоб їх реалізувати. Але ти впораєшся ! Ми впораємося ! Я вірю в тебе і твій план ) Дружина, Мама, Друг, Начальник , поліцейський, Медсестра.....ой, це вже не треба було вам розповідати))) Сподіваюся , ти не сильно образишся на останні фотографії 🤣 🤣 🤣 спасибі, що ти є ! Люблю тебе, мій Краш ❤️❤️❤️", - написав телеведучий.

У пості до цього послання 10 фотографій. На деяких з них іменинниця зображена разом зі своїм чоловіком, а на інших - на самоті. Фолловери Беднякова побачили Анастасію в самих непривабливих позах і моментах життя: коли дівчина заснула в автобусі, коли вона лежала з косметичною маскою на обличчі, коли Анастасія заснула з дитиною на руках і дитячою соскою в роті, коли Коротка їла або скривилася на фото так, що у неї з'явилося кілька зайвих підборідь. Також є фото, на якому Настя відображена в мокрому аутфіті білого кольору, з-під якого видніється купальник. Коли робили цей знімок, вітер метнув волосся дівчини прямо їй в обличчя. Загалом, у кожної дівчини є такі знімки, які вона вважає за краще нікому не показувати. Але Бідняков вирішив продемонструвати їх широкому загалу.

Цікаво, як на таке привітання відреагувала іменинниця?

Як повідомлялося раніше, Жанна Бадоєва поділилася архівними знімками. Шанувальники не впізнали свою улюбленицю.

Hyser також писав, що у тревел-шоу "Орел і Решка" скандал: ведуча привласнила собі права на створення проекту.