Один з українських автолюбителів У мережі розповів історію автомобільних номерних знаків України

Автомобільна тематика, особливо тема ретро-автомобілi радянського виробництва як і раніше цікавить велика кількість людей. Наприклад, користувач Instagram "Ukrainian_carspotter" розповів про історію номерних знаків в Україні.

Почалося все ще в 1931 році, коли на території Радянського Союзу вперше ввели єдиний стандарт автомобільних номерів. Ці номери представляли собою чорну пластину, на якій білим кольором було написано дві букви і в чотири цифри. Деякий час по тому, в 1946 році, колір замінили жовтим, після чого такі номери видавалися приблизно до кінця п'ятдесятих років, хоча в окремих регіонах вони видавалися і зовсім до шістдесятих років.

Знайти жовті номери сьогодні практично неможливо, оскільки пройшло вже більше шістдесяти років. За визнанням автора публікації, йому жовті номери траплялися буквально кілька разів, і то у вигляді виставкових експонатів.

Він, однак, торкнувся ще одні раритетні номери, які видавалися з 1959 по 1981 роки. Це чорні номери, на яких писалося чотири цифри і три букви, дві з яких говорили про регіон, в якому був зареєстрований автомобіль.

Такий тип номерів також зустрічається все рідше, проте в українських провінціях вони час від часу трапляються. Автор поста зробив кілька фотографій, на яких зображені автомобілі саме з такими номерами.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у мережі показали, на яких автомобілях їздять знаменитості.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі показали унікальний лімузин, зроблений з трьох "запорожців".

Також "Hyser" писав, що у мережі показали унікальний мікроавтобус з "Волги".