У мережі розмістили дуже цікаву інформацію про незвичайний радянський автомобіль. Унікальний "Москвич-2901" став справжньою зіркою, який випадковим чином опинився в центрі уваги.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «auto.24tv.ua»

Є інформація про те, що унікальний автомобіль «Москвич-2901» випускався тільки в Києві ще в 90-х роках. Але його збирали виключно з московських комплектуючих, щоб після остаточного складання була можливість відправити автомодель на батьківщину в Росію.

Москвич
Москвич

Пострадянська автомобільна промисловість намагалася всіма способами пристосуватися до нових економічних умов, так як на той час була справжня епоха змін. Відомо, що в далекі 90-ті, завод в Москві перетворився з АЗЛК в ВАТ. Цей завод почав модифікувати кузова для своїх "Москвичів".

В цей час почали випускати седани, купе і мінівени на базі 5-тидверного хетчбека. Унікальність цих нових "Москвичів" була в тому, що вони мали високі дахи.

Москвич
Москвич

Важливо зауважити, що ці варіанти машин були зроблені в обмеженій кількості. З 1994 по 2001 року було випущено всього 700 машин. Це говорить про те, що такий екземпляр можна побачити дуже рідко.

Якщо звернути увагу на кузов цього унікального і лімітованого "Москвича", то можна подумати, що це невеликий фургон, так як він реально дуже високий і широкий. Якщо звернути увагу на салон, то він не особливо великий, а такий, як у звичайного легкового автомобіля, але ось вантажний відсік по-справжньому вражає своїми розмірами.

Москвич
Москвич

Ці автомобілі подавали надію на те, що їх будуть використовувати, як швидку допомогу, таксі або машину для технічних робіт.

Важливо підкреслити, що кілька екземплярів дуже добре себе показали і були застосовані, як автомобілі для швидкої допомоги.

Нагадаємо, що у мережі показали Жигулі з унікальними номерами.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", у мережі показали дивовижний модифікований Запорожець.

Також портал "Hyser" писав, що у мережі показали унікальну Волгу.