Народний депутат у Верховній Раді досить часто вболівають за збіднілий український народ в той час, коли самі носять речі, вартість яких перевищує в кілька разів не те, щоб зарплати народу, а й їхні зарплати.

Не так давно нардепку від ОПЗЖ Наталію Королевську помітили в трендовому піджаку Balmain вартістю 54 100 гривень.

Журналістка LB.ua Анна Стешенко написала про це у своєму Facebook і прикріпила фото самої нардепки і окремо піджака і його вартості з сайту. А також фото пояса Fendi, який стоїть, як п'ять українських пенсій.

Наталія Королевська, facebook.com/annasteshenko

Також вона згадала про вбрання іншої депутатки від "Слуги народу" Олени Шуляк. Вона прийшла до Верховної Ради з сумкою Versace моделі Virtus, яка коштує за майже 56 тисяч гривень.

З аксесуарів на ній також були помічені сережки і кільце Van Cleef & Arpels Alhambra загальною вартістю €7 тисяч або більше 210 тисяч гривень.

"Ваша улюблена рубрика.
Що об'єднує "Слугу народу" і ОПЗЖ?
Правильно! І в тому числі, любов до дорогих брендів. Депутат "Слуги" Олена Шуляк ще минулого пленарного тижня була помічена з сумкою Versace, модель Virtus за майже 56 тис.грн. Колега зробив фото Шуляк в залі під куполом. Крупним планом-впізнавані сережки Van Cleef & Arpels-Alhambra загальною вартістю під 7 тис. євро або більше 210 тис.грн. При середній зарплаті нардепа в 40 тис. грн на місяць.
До речі, раніше депутат Шуляк після моїх постів про її сумки Chanel і Bottega Veneta в партійному чаті запропонувала колегам позбавити мене акредитації журналіста у Верховній Раді.
В ОПЗЖ теж не відстають. Наталія Королевська з трибуни Ради розповідала про бідних пенсіонерів у піджаку Balmain за 54100 грн. На додаток-пояс Fendi за 16249 грн. А потім позувала в кулуарах. Тому фото вийшло красиве", - пише вона в Facеbook".

facebook.com/annasteshenko

facebook.com/annasteshenko

facebook.com/annasteshenko

facebook.com/annasteshenko

facebook.com/annasteshenko

Раніше Hyser писав про те, що на Херсонщині розпочалися суди через підкуп виборців.

Також Hyser повідомляв, що український депутат катає в машині живого Лева.

Нагадаємо, що почалися масові чистки в Кабміні.