У соціальній мережі розмістили унікальну публікацію, яка присвячена легендарному Радянському автомобілю - «Запорожцю». Але цей автомобіль може здивувати і порадувати око навіть самим завзятим хейтерам радянського автопрому.

Відповідний пост розмістили на сторінці «zazmyzaz"в Instagram.

Всім відомо, що в країнах СНД багато людей просто кайфують від модифікацій старих радянських автомобілів. Є дуже багато різних тюнінгованих "Жигулів" або "Москвичів".

Але зараз мова йтиме про унікального «Запорожця», який зможе здивувати буквально кожну людину. Цей подовжений "Запорожець" зроблений під кабріолет і ідеально пофарбований. Салон цього автомобіля покритий білою і якісною шкірою, яка сяє з далека.

"🇺 🇦Spiderzaz прокотилися б на ньому? #запорожець #Запорожець #zaporozec #заз968 #zaz968 #zapi #Заз", - підписані фотографії в соціальній мережі.

Якщо звернути увагу на зазначену геолокацію, то можна зрозуміти, що фотографії цього «красеня» були зроблені в Одесі.

На сторінку "zazmyzaz" підписано близько 4 тисяч осіб. Вони пильно спостерігають за всіма знімками і відеороликами, які присвячені виключно «Запорожцям». Фанати цього автомобіля не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків під знімками.

"Краса", "Прикольно виглядає)", " із задоволенням прокотився б. 🔥🔥🔥🔥🔥😮😮😮", "Чому тільки одна противотуманка?", - пишуть коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі
Коментарі

Коментарі
Коментарі

Важливо підкреслити, що особливу увагу привертає задня частина цього "Запорожця". Вона здається дивно довгою, так як її найімовірніше подовжували вручну. Крім цього, "задок" цього модифікованого автомобіля знатно опущений, що дає особливий вид для даного твору мистецтва.

Нагадаємо, що в Англії було виявлено праворульну Волгу.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", у мережі показали дивовижний автомобіль, який ні на що несхожий.

Також портал "Hyser" писав, що у мережі показали Ладу з Європи.