Для музичного колективу" Синій птах " 20 жовтня 2021 року назавжди залишиться трагічним днем. Ще б пак, відразу два учасники ВІА відійшли в інший світ, залишивши нам лише свою творчість.

21 жовтня стало відомо про смерть напередодні талановитого музиканта, який колись був учасником групи "ДДТ". Так, клавішник Дмитро Галицький пішов з життя в лікарні. Сталося це в Калузі, на 66-му році життя чоловіка. Про це повідомляти у групі "ДДТ клуб" у "ВКонтакте".

"Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким і всім шанувальникам творчості Дмитра Галицького", – йдеться в повідомленні.

Як виявилося, музикант ліг на операцію, пов'язану з підшлунковою залозою. Ось тільки під час хірургічного втручання, за словами директора Московського театру пісні "Синій птах" Олександра Зуборєва, у Галицького сильно впав тиск, і врятувати його лікарям не вдалося.

"Вночі напередодні був напад підшлункової залози. Дмитро був на дієті. Може бути порушив її. Вона побалувала і ось напередодні. Доба назад. Було загострення. Він помер у Калузі і похорони теж будуть там. Рішення приймає сім'я", - сказав у розмові з журналістами Олександр Зуборєв.

Разом з тим, Зуборєв категорично заперечує чутки про те, що смерть Дмитра Галицького якось пов'язана з COVID-19. Люди пліткують про це, так як 20 жовтня померло відразу два учасники "Синього птаха".

"20 жовтня на апараті помер барабанщик нашого колективу Сергій Кривіцин. І ввечері того ж дня не стало Дмитра Львовича", - розповів директор колективу.

Відзначимо, що з 1995 по 1996 Дмитро Галицький був учасником рок-гурту "ДДТ" - він грав у колективі на клавішних та органі, взяв участь у записі альбому" любов", проте закріпитися в " ДДТ "йому не вдалося, оскільки інші учасники групи порахували, що його" естрадна " стилістика не підходить до концепції колективу.

Також Дмитро Львович був частиною вокально-інструментального ансамблю" Синій птах " – останнім учасників його оригінального складу.

Після відходу з ВІА в 1998 році Галицький два роки працював разом з В'ячеславом Малежиком в ансамблі "Саквояж". Також він писав пісні як автор і композитор.

Раніше Hyser писав про те, що при дивних обставинах не стало зірки" Вороніних "і"кухні".

Також наш портал повідомляв, що не стало зірки диско 70 - х, пісні якої досі крутять на дискотеках.

Нагадавши, екс-заступник генпрокурора розкрив правду про автора легендарної"Червоної рути".