Донька Олі Полякової явно вміє дивувати своїх фанатів.

Так, Маша Полякова вирішила показати себе шанувальникам в дуже незвичайному вигляді. Варто сказати, що незважаючи на свій вельми юний вік Маша активно веде свою сторінку в соціальній мережі і абсолютно не боїться ніяких експериментів зі своєю зовнішністю.

Цього разу вона вирішила показати себе з довгим рудим волоссям. До цього у Маші був інший колір волосся. На знімках дівчина позує з хлопцем, у якого також руде волосся.

Варто сказати, що Оля Полякова всіляко підтримує свою дочку. Вона не раз говорила про те, що вона пишається нею і готова завжди допомагати. За допомогою соціальних мереж Маша вже сама заробляє собі на життя і це дуже добре в її віці.

"Як вам такий вайбер ? Яка фотка більше сподобалася ?",- підписала серію знімків Маша.

У коментарях користувачі Мережі прийшли в повний захват від побачених фото. Вони написали, що Маша відмінно виглядає і така зачіска дуже навіть їй до лиця.

"Машенька, що ж Ви робите з хлоп'ячими серцями!☀ ️ ️ ️ Крепко ️ Крепко️ міцно обійняв❤️, Всі фото дуже круті і вогняні 🔥 🔥 🔥 , Пятерочка!!! А так, все - ♪ , Всі фотки супер 👏, Ну що сказати вилита мама 😍 😍шикарна, Дуже красива🔥 🔥 🔥, четверте фото 😍 😍 🔥 , Тобі йде рудий ♪ , Друга фотка агонь🔥 🔥 волосся дуже красиві!🔥,
2 🔥 а взагалі все супер 🙌 😍 , Вам дуже личить рудий колір 😍 а 5 фотка дуже крута, Добре, але твій природний колір глибше і красивіше. Але походи і така., Нежданчик побачити вас разом) тандем супер)", - написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що Тіна Кароль показала відмінну розтяжку.

Також писали, що Асмус здивувала новим знімком.

Нагадаємо, що Каменських знову показав себе практично без одягу, фанати в захваті.