Юрій Горбунов показав зворушливий кадр з сином.

Артист Юрій Горбунов показав, як він проводить свій час зі старшим сином Іваном вдома. Нагадаємо про те, що Горбунов одружений на ведучій Каті Осадчій. У пари ростуть двоє синів. Старшому синові Івану вже виповнилося чотири роки.

"Поки мама на зйомках, тато з синами на господарстві! Мріяв про таке дуже довго!"- підписав знімки 51-річний Горбунов.

Варто сказати, що Горбунов виявився просто відмінним батьком. Він з великим задоволенням проводить час зі своїми синами. При цьому його дружина Катя Осадча досить швидко повернулася до роботи. Але при цьому вона вже не раз зізнавалася в тому, що їй вдається поєднувати і турботу про сім'ю і роботу.

Свого першого сина Івана сім'я довгий час не показували. Після народження другого сина Юрій і Катерина зважилися на фотосесію. Для них це стало справжнім кроком.

У коментарях користувачі мережі відзначили, що Юрій просто чудовий батько.

"❤️❤️🔥 🔥Тато , вам не мама😍 😍 😍, він самий кращий !!! А ВЗАГАЛІ, як показує життєвий досвід, то ми зі своїми дітьми виховуємо і собі !!!, Чудовисько тато.👏👏👏👏, Хай вас Бог благословити ♪ , По доброму заздрю вашим дітям) 🙌, Це прекрасно, коли мрії здійснюються 😍🙌, Спасибі Богу, за таке благословення Юра! Так що його Всемогутнього, за все!, Ідеально 🔥, Ві приклад❤️👏,
Найбільше щастя❤️, 😍 👏 🔥❤️🙌Тато молодець😍 😂 👏", - написали віддані шанувальники в коментарях в соціальній мережі.

Раніше Юрій Горбунов показав не менш миле фото з сім'єю.

Раніше Hyser писав про те, що у мережі показали, як виглядала Надя Дорофєєва у своєму дитинстві.

Також писали, що донька Олі Полякової шокувала змінами в зовнішності.

Нагадаємо, що Злата Огневич показала маму.