Час тече невблаганно і багато актор щосили прагнуть зберегти молодість і привабливість. Але в більшості випадків, хейтери завжди знаходять що обговорити.

Так сталося і з популярними акторами і зірками серіалу «Пригоди Електроніка» Володимиром і Юрієм Торсуєвими. В Instagram з'явилося фото, на якому екс-зірки виглядають помітно постарілими...

Після ролі в Радянському фентезійному кінофільмі брати-близнюки прокинулися знаменитими. Крім хороших гонорарів вони отримали глядацьку любов. На хвилі популярності Кінозірки витрачали зароблені гроші і отримували сотні листів від закоханих прихильниць.

«До школи не можна було увійти: всі учні з першого по четвертий клас на нас тут же повисали гронами! Але, все одно, ейфорії і "зоряної" хвороби у нас не було. Розсудивши, Ні я, ні брат акторами не стали " - розповіли братися в одному з інтерв'ю.

До слова, однією з причин, по якій Юрій і Володимир припинили акторську кар'єру, стало те, що режисер пропонували їм ролі окремо, а вони хотіли зніматися разом.

В кінці "нульових" зіркові брати спробували себе в музиці. Творчу ініціативу проявив Володимир і написав пісню «старий пес», яку присвятив ердельтер'єру Чингізу – виконавцю ролі Рессі в «пригодах Електроніка».

Вони створили групу» Гараж Сироїжкіна " і марили про сценічну затребуваність. За інформацією росЗМІ, для реалізації цього проекту вони взяли кредит в 400 тисяч рублів, який так і не змогли погасити. На сьогоднішній день вони, за чутками, беруться за будь-яку роботу, щоб повернути борг.

Раніше "Hyser" писав про те, що Олексій Панін розповів про роман з радянською зіркою.

Також наш портал розповів про те, що Павло Прилучний здивував фанатів дивним макіяжем.

Нагадуємо, що зірка серіалу" Вороніни " припинилася в справжню красуню.