Дружина популярного російського музиканта Андрія Макаревича Ейнат Кляйн опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram пост, яким потішив інтернет-аудиторію.

Обраниця лідера групи "Машина часу" родом з Києва і активно займається бізнесом, а також працює гідом. До слова, вони познайомилися якраз під час однієї з туристичних поїздок. А у своїй новій публікації Ейнат Кляйн показала, як проводить час в далекій Африці і насолоджується місцевим колоритом.

На фото вона постала під час катання на верблюді і запропонувала фоловерам порівняти довжину її ніг з кінцівками верблюда. "Ну, у кого довше?"- запитала вона. Оригінальні коментарі від шанувальників не змусили себе чекати.

Близько півроку тому Ейнат Кляйн побувала в Україні і під час спілкування з журналістами програми " ЖВЛ " відкрито розповіла про сімейне життя з рок-легендою:

Варто відзначити, що про одруження Ейнат і Андрія Макаревича в 2019 році стало відомо не відразу. Музикант пояснив, що не приховував нічого від публіки, але з якихось причин ця важлива подія в його житті не відразу потрапила в поле зору журналістів.

Нинішня дружина артиста ставиться до нього з великою повагою, але зазначає, що для неї вкрай важлива самореалізація. На думку Ейнат, не має значення, ким працює чоловік, оскільки потрібно бути самостійною і сформованою особистістю. Різниця у віці між зоряною парою становить більше 30 років.

Раніше "Hyser" писав про те, що у мережі показали унікальне архівне фото Михайла Шуфутинського.

Також наш портал розповів про те, що скандальна балерина Анастасія Волочкова поскаржилася на екс-кохану свого нового нареченого.

Також наш портал розповів про те, що кривдниця чоловіка Наташі Корольової потрапила за грати на 5 років.

Нагадуємо, що Алла Пугачова вийшла в світ в оригінальній перуці і викликала бурхливу реакцію соцмереж.