Вислизаючий горизонт, чисті кольори неба і всі фарби природи, як на долоні - погодьтеся, не знайдеться людини, яка не хотіла б хоч раз у житті побачити світ з висоти пташиного польоту. А якщо в серці ще й любов, то про безпеку можна і забути. Чергова трагедія тому підтвердження.

Так, стало відомо, що сьогодні, 25 жовтня, поблизу підмосковного села Ватуліно, що входить в міський округ Руза, розбився легкомоторний літак "Аеропракт A-22", при цьому вижити нікому не вдалося.

"24.10.2021 о 15.02 в оперативно-чергову зміну ЦУКС надійшло повідомлення, що на аеродромі "Ватуліно" відбулося падіння надлегкого високоплана, г.о. Руза, аероклуб "Аерокласика". На місці трагедії було залучено 12 одиниць техніки і 34 людини" - сказано в повідомлення Головного управління МНС Росії по Московській області.

За фактом прибуття рятувальників було встановлено, що легкомоторний літак впав у поле відразу після вильоту з аеродрому Ватуліно з подальшим загорянням на площі 5 кв. м.

При падінні літака загинув пілот Юрій Самосалов і жінка, яка перебувала з ним в кабіні.

Зараз на місці катастрофи все ще працюють представники МНС і Слідчого комітету.

В авіаційній службі поки припускають, що причиною аварії є помилка пілотування. Тим часом слідчі вже порушили кримінальну справу про порушення правил безпеки руху повітряного транспорту (ч.3 ст. 263 КК РФ).

Відзначимо, що "Аеропракт А-22 або" летюча лисиця " - двомісний надлегкий високоплан. Він має просту, суцільнометалеву конструкцію з великим склінням кабіни, що забезпечує хороший огляд.

Раніше Hyser писав про те, що у Києві під час пожежі загинув відомий вчений і його дружина.

Також писали, що у Львівській області сталася трагічна ДТП.

Нагадаємо, що у Росії 16 людей загинули під час вибуху на пороховому заводі під Рязанню.