Відома російська ведуча Ксенія Собчак взяла інтерв'ю у не менш популярного репера Моргенштерна.

В ході бесіди вони торкнулися теми Дня Перемоги, пишуть "Сьогодні". Артист вважає, що свято відзначають тому, що росіянам нічим більше пишатися.

"Я взагалі не розумію ось цього свята Перемоги, яке відбулося вже скільки – 76 років тому і досі з року в рік витрачається на це мільйони. Це святкують. Блін, напевно, пишатися просто нічим", - сказав він.

Ці слова Алішера стали вірусними і моментально розлетілися по мережі Інтернет. Користувачі в основному негативно відреагували на його цитату. Свою негативну думку з цього приводу висловив і чоловік співачки Валерії Йосип Пригожин. І це не перші слова критики на адресу молодого виконавця.

Пригожин назвав це або хайпом, або нерозумінням того, що відбувається. Продюсер впевнений, що якби не подвиг дідів, то Моргенштерна зараз не було. "Скільки мільйонів загинуло, як дорого обійшлася ця перемога", - заявив Йосип Пригожин.

Він вважає, що за такий подвиг всі наступні покоління повинні подякувати ветеранам, стоячи на колінах, а не "базікати мовою все, що не попадя". Пригожин впевнений, що реперу чужі такі слова, як честь і гідність.

Йосип Пригожин, фото: Сегодня

Чоловік Валерії заявив, що можливо тут позначається погане виховання юного артиста, але ж за такі слова необхідно нести відповідальність. "Попроси вибачення, раз допустив помилку, будь чоловіком. Не знаю, навіщо Моргенштерн зробив це зараз-може, тому що йде і хоче глибше себе закопати?",- каже продюсер.

Раніше Hyser писав про те, що російська співачка впала в істерику на концерті в Києві.

Також Hyser повідомляв, що Настя Івлєєва показала, як ледь відкриває рот.

Нагадаємо, що з'явилися фотографії з весілля Моргенштерна-хлопець роздягнувся перед батьками нареченої.