За життям скандального російського репера Моргенштерна стежать мільйони шанувальників. Він епатує публіку своїми виступами і кліпами, а також публічними витівками. Чого тільки коштувало його весілля з блогеркою Ділларою Зінатулліною, яку провела одіозна телеведуча Ксенія Собчак.

Через деякий час він дав їй відверте інтерв'ю і розповів про те, що у нього більше зовсім немає бажання підкорювати шоу-бізнес і досягати чогось в музиці. Мама музиканта також здивувала глядачів своєю заявою про те, що вірить в Інопланетні світи і існування позаземних цивілізацій.

Також Марина Моргенштерн згадала про те, як в 3-місячному віці її синові був поставлений смертельний онкологічний діагноз. Тоді медики виявили у малюка злоякісну пухлину в нирці, і вона для себе вирішила, що після смерті сина теж не буде жити. На щастя, небезпечний діагноз виявився помилковим, але проблеми з почкмі Алішера залишилися. Періодично він обстежується у фахівців і проходить курси лікування.

Не секрет, що в шоу-бізнесі особистість Моргенштерна викликає дуже суперечливі емоції. Одні його хвалять і твердять про геніальність, інші - звинувачують в тому, що з кожним новим проектом він "пробиває дно" все глибше.

До слова, під час бесіди з Собчак, Алішер різко висловився з приводу святкування Дня Перемоги в Росії і заявив, що не розуміє, чому на організацію свята щогожно витрачаються мільйони.

А після того, як на нього обрушилася хвиля обурення, дружина Костянтина Богомолова за нього заступилася. "Алішер сказав лише те, що він особисто не розуміє такого святкування. Не розуміє! Навіщо на це витрачаються мільйони? Навіщо такий масштаб? У мене дуже особисте ставлення до цього свята" - зазначила вона.

Раніше "Hyser" писав про те, що Христина Асмус позувала в образі монашки і здивувала шанувальників перевтіленням.

Також наш портал розповів про те, що помолоділа Алла Пугачова вийшла в світ і захопила фанатів стильним вбранням.

Нагадуємо, що Максим Галкін зворушив мережу відеороликом з дітьми.