Не секрет, що одна і найзнаменитіших представниць російської естради Алла Пугачова володіє не тільки яскравою зовнішністю, але і досить складним характером.

З чуток, вона з легкістю "перекривала" шлях на естраду своїм кривдникам і тим, хто ризикнув потрапити до неї в немилість або чимось її образив.

Довгий час однією з найголовніших конкуренток Алли Борисівни називали легендарну українську виконавицю Софію Ротару. Але самі артистки на публіці завжди намагалися зображати доброзичливе ставлення один до одного.

Що стосується спілкування з журналістами, то представники ЗМІ часто розповідали про те, що зі співачкою було непросто домовитися про інтерв'ю. Наприклад, днями в мережі були опубліковані спогади журналістки, яка повинна була поговорити з Аллою Пугачовою на тему «золотої» колекції дисків. "Главред доручив мені взяти інтерв'ю у Пугачової. Інфоповод-Золота колекція дисків. Я перестала їсти і спати " -поділилася працівниця мас-медіа. Вона тремтячими руками набирала телефонний номер Примадонни і не вірила, що їй пощастило спілкуватися з естрадною зіркою.

За її словами, спочатку зірка переносила зустріч або відмовлялася розмовляти під приводом тотальної зайнятості, а потім приголомшила відповіддю про те, що дала інтерв'ю іншому виданню. "А, колекція? Так я вже вчора все сказала З цього приводу "Московському комсомольцю» і мені більше нічого додати"😂 " - пояснила нинішня дружина Максима Галкіна.

До речі, після цього невдалого інтерв'ю журналістка зазнала розчарування і полегшення одночасно:

Раніше "Hyser" писав про те, що Максим Галкін потішив мережу костюмом і моторошним гримом.

Також наш портал розповів про те, що син Наташі Корольової опинився під шквалом хейтерської критики через безглуздий образ.

Нагадуємо, що Ані Лорак показала, як працювала над черговим творчим проектом і похвалилася несподіваним перевтіленням.