Знаменитий французький фармацевт і алхімік Нострадамус написав 6338 пророцтв, з яких багато збулися.

Віщун жив ще в 16 столітті, але свої прогнози він зробив до 3797 року, пишуть "Факти". За деякими даними це саме він передбачив напад Росії на Україну. Також він передбачив прихід до влади Гітлера і Другу світову війну.

У своїх прогнозах він передрік смерть російському лідеру Володимиру Путіну в 2022 році. Нострадамус писав, що він переживе п'ять замахів, проте саме наступний рік стане для нього фатальним. Пророчі вірші свідчать про те, що Путін помре в бурхливу ніч, коли буде знаходиться в морському круїзі, і в нього вдарить блискавка.

Інші прогнози ясновидця на 2022 рік не менш трагічні. Він передрік, що в Америці вийде з-під контролю інфляція і долар, золото, срібло і біткоіни впадуть.

Не райдужні перспективи очікують Францію. Там пронесеться сильний ураган, який викличе пожежі, посухи і повені. Однак, за його словами, не тільки у Франції буде повінь, але і в інших країнах світу, що загрожує голодом у світовому масштабі.

У грудні 2022 року Землю очікує метеорний дощ, який залишить після себе великі руйнування. Нострадамус говорив, що в океан може впасти гігантських розмірів скеля, яка затопить великі території суші.

Також француз передбачив вибух, який за описом нагадує ядерну бомбу. В його результаті зміниться положення Землі і відбудеться кардинальна зміна клімату.

Також в цей час будуть відбуватися військові дії і величезні руйнування, після яких ситуація на планеті нормалізується.

Тепер тільки залишається сподіватися, що частина передбачень були розтлумачені не зовсім вірно і що людство зможе уникнути глобальних руйнувань.

Раніше Hyser писав про те, що У мережі спливло давнє пророкування Нострадамуса, яке вже почало збуватися.

Також Hyser повідомляв, що у Мережу злили супрезасекречену інформацію про особисте життя Путіна.

Нагадаємо, що внучка відомого Мольфара розповіла про майбутнє України.