Російський шоумен і телеведучий Павло Воля похвалився у своєму мікроблозі ефектним кадром. Гуморист взяв участь у зйомці знаменитого фотографа Георгія Кардава.

Він із захопленням охарактеризував їх співпрацю і заявив, що гуру модної фотографії вдалося зловити вдалий момент. "В об'єктив @elguapoworld. Хорошому фотографу потрібна одна секунда."- зізнався Павло Воля.

А ось шанувальники артиста не оцінили фотостарань зірки і відзначили, наскільки сильно постарів 42-річний резидент Comedy Club.

Але варто відзначити, що зовнішність і навіть зморшки не впливають на популярність Павла Волі і його зайнятість в різних проектах. На росТБ він веде відразу кілька телешоу, в яких кожен раз згадує про свою любов до дружини Ляйсан Утяшевой.

Над ним часто жартують з цього приводу, але сам артист не вважає себе "підкаблучником" і задоволений стан речей в особистому житті. Зіркова пара виховує двох дітей-сина Роберта і дочку Софію.

Раніше "Hyser" писав про те, що Максим Галкін здивував фоловерів оригінальним вбранням і яскравим гримом.

Також наш портал розповів про те, що син Наташі Корольової потрапив під шквал хейтерської критики через безглуздий святковий обрз.

Нагадуємо, що син Олега Газманова похвалився атмосферною фотосесією.