Популярна українська телеведуча Леся Никитюк на своїй сторінці в Instagram опублікувала кілька знімків і тим самим повідомила про завершення зйомок нового шоу "Пара на мільйон" з її участю.

На фотографіях вона постала в короткій сукні бордового кольору, виконаної з екошкіри. Пошито плаття було досить неординарно. Верх складався з величезного пишного волана, а низ був настільки коротким, що дизайнеру довелося залишити шматочок матеріалу, щоб прикрити нижню білизну Лесі.

На перших двох знімках вона зображена одна, а на третьому стоїть разом з другим ведучим шоу, гумористом Романом Міщеряковим.

"Мій костюм на Хеллоуїн на третій фото зліва

Вчора закінчили зйомки реаліті-шоу "Пара на мільйон" не пропустіть навесні 2022 року в ефірі @novy_channel !!! Шоу про відносини.. буде Вам над чим подумати ...

Hair by @purpruss
mua @sveta_kanarskaya
Style @artvarivoda

Як вам цибулю? 👇 🏻 👇 🏻 👇 🏻 ", - написала вона під фотографіями, зазначивши всіх причетних до створення образу.

Підписники телезірки були здивовані її нарядом і порівняли низ сукні з трусами, які порвалися. Вони поставили Нікітюк багато питань в коментарях з приводу того, що у неї "бовтається між ніг". Загалом коментарі вийшли досить кумедними і всі, як на підбір.

"Костюм-Мужика? 😂Що там між ніг тіліпается? 🤣", "А мені й костюму сьогодні не треба я навіть не готувалася😂все якось само собою вийшло😂", "Херзна шо і збоку бантик", "у вас труси порвалися😂", "Какие ноооооогииии👏", "Ви неймовірно красива жінка, але плаття дуже дивне - зверху все прикольно, а знизу, враження що то боді розстебнулося... Пробачте", " Ну як нап'ялять щось!!!", "Леся шо за костюм?🙌 Або ТО труси порвалися? 😂 😂 😂 ", "Це шикарно😍 🤧 🤍", " думала комбідрес Растегнулся)"

Раніше Hyser писав про те, що Леся Нікітюк розповіла про розрив з чоловіком.

Також Hyser повідомляв, що Леся Нікітюк показала, як її завалили одним ударом.

Нагадаємо, що Леся Нікітюк заінтригувала шанувальників новим знімком.