В Instagram опублікували фотографію знайденого у Франції експортного варіанту радянської класики - "Запорожця"

Ні для кого не секрет, що крім Радянського Союзу, окремі моделі виробництва радянського автопрому користувалися популярністю і в країнах Європи. У числі цих моделей був і улюблений багатьма малолітражний автомобіль "Запорожець". Instagram-аккаунт "zazgarage"опублікував фотографію, на якій зображений якраз такий автомобіль.

Варто відзначити, що радянські автомобілі в Європі мали популярність, проте справедливо буде сказати, що популярність ця була досить відносно, у зв'язку з чим машини випускалися досить малим тиражем. Проте, по французьких дорогах як і раніше їздить ЗАЗ-968 тих років.

Примітно, що саме ЗАЗ-968А, а не його модифікована версія ЗАЗ-968М, стала останньою моделлю "Запорожця, яка користувалася попитом за кордоном.

Традиційно, експортні версії радянських автомобілів допрацьовувалися імпортерами, за рахунок чого вигідно відрізнялися рівнем комфорту від моделей, призначених для внутрішнього ринку. Відмінною рисою експортної "мильниці" є наявність дзеркала заднього виду на крилі. Крім того, експортні версії обладнувалися більш зручними сидіннями і кермом, з боків кузова і радіоприймачем.

Зображений на фотографії "Запорожець" стоїть на одній з підземних парковок. Видно, що за машиною доглядають, так як незважаючи на свій похилий вік (а поставлялися такі "Запорожці" в середині сімдесятих") виглядає як новий.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у мережі показали незвичайний гібрид "Мерседеса і "Волги".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі показали дуже добре збережений ЗАЗ-968.

Також "Hyser" писав, що у мережі показали фотографії прототипів відомої моделі ЗАЗ"Таврія".