Відома українська та російська естрадна співачка, а також кіноактриса Наташа Королева, як і багато представників шоу-бізнесу в свято Хеллоуїна переодяглася і постала в образі "темних сил".

Співачка одягла довгу об'ємну сукню чорного кольору, зробила акцент на очах і підвела їх чорною підводкою, намалювавши нижні вії практично на півлиця. Губи вона нафарбувала червоною помадою, на шию одягла великий хрест, а на голову вінок з чорних троянд. Перука з довгого чорного волосся додавала образу похмурості.

Разом з нею підготувався до свята і її син Архип. Він прикрасив обличчя у формі черепа, зачесав волосся назад і надів строгий костюм з метеликом.

Співачка опублікувала відеоролик, на якому танцювала і співала на тлі клітки під пісню, яку Оан випустила ще в 2019 році. Називається вона"петлі-поцілунки".

"#🤡#halloween", - підписала відео Королева без зайвих слів.

Шанувальники під відеозаписом пожвавилися і багато з них не схвалили ні образ співачки, ні її бажання перетворитися в нечисту силу. Вони впевнені, що таке свято не принесе людині нічого хорошого. Навіть навпаки, таким чином люди гнівлять Бога.

"Печально...У Росії немає хеллоуена і не буде...Навіщо негативну енергетику притягувати до себе?Є чудові, добрі свята, наші!!!", "Наташу вже біси крутять...але це до пори, до часу! Сама ні відає, що творить!((", "Бісіть, відписуюся!!!", "Жах!!!!!😢Хрест і нечиста сила-несумісні!!!!І все заради грошей, зупинись, поки не пізно...........",- пишуть фоловери.

Раніше Hyser писав про те, що мама Наташі Корольової одягла рвані джинси і обурила публіку безглуздою поведінкою.

Також Hyser повідомляв, що у мережі з'явилися кадри дивних розваг Наташі Корольової і Філіпа Кіркорова.

Нагадаємо, що син королевою помічений в сатанізмі.