Народна артистка України Ніна Матвієнко поділилася з шанувальниками своїм подружнім життям, тим самим приголомшивши їх новиною, що вирішила розірвати стосунки зі своїм чоловіком після 50-річного шлюбу.

74-річна співачка заявила, що більше не живе зі своїм чоловіком Петром Гончаром, з яким у них троє дітей. Про це вона заявила в ефірі телепередачі "Позаочі".

Матвієнко каже, що ініціатива розірвати стосунки виходила від неї. Вона попросила свого чоловіка-художника виїхати жити на дачу на Київщині, залишивши її жити одну.

Ніна Митрофанівна підкреслює, що все сталося без скандалів. Вона просто зрозуміла, що від нього в будинку немає ніякої користі.

"Як з козла молока. Я сказала: "говори людям, що я погана або щось таке. Говори, що хочеш". Але всі кажуть, що він мене покинув", – поділилася артистка.

Вона каже, що це питання у неї більше не викликає ніяких емоцій. Співачка зізналася, що вона втомилася все життя забезпечувати сім'ю і нарешті змогла зняти з себе цей тягар.

Задавшись питанням, навіщо їй це потрібно на старості років, співачка зрозуміла, що більше не хоче бути "чоловіком" в сім'ї. До 60 років вони жили на зарплату артистки, а у нього ніколи не було грошей.

Разом з тим вона не звинувачує чоловіка тому, що вважає, що у нього "не було дороги" через батька, який був українським патріотом. Він "збирав ікони, хоча і був комуністом, у нього відібрали партійний квиток".

Тим часом, вона зізналася, що сварок через те, що чоловік не заробляв не було в їхній родині. Але вона ображалася на нього, коли той підводив її. Один з таких випадків вона запам'ятала на все життя.

"Якось діти хворіли, а мені треба було йти на концерт ідеологів. Я йду на репетицію, а він тікає з дому, наздоганяє мене і каже: "Я не буду теж з дітьми сидіти. Вони хворі, так ти сиди з ними". Через це я 16 років була невиїзною за кордон...тому що я не прийшла на цей концерт. Мене здали", - заявила знаменитість.

Раніше Hyser писав про те, що у мережі показали, як внучка Ніни Матвієнко загравала з бабусею.

Також Hyser повідомляв, що "Янукович " з" кварталу " розлучився з дружиною.

Нагадаємо, що Харламов вперше вивів у світ свою кохану.