Багато представників сучасного шоу-бізнесу люблять розповідати про те, що через що пройшли, перш ніж їм вдалося підкорити зоряний олімп. Ностальгувати про минуле вирішила і популярна телеведуча Регіна Тодоренко. Вона згадала, як поїхала з рідної Одеси до Києва, з твердим наміром домогтися успіху.

"Мама нервово засовує мені в кишеню 500 гривень (якщо перерахувати, на той момент 500грн.=85$). Я прошу забрати гроші, кажу, що мені всього вистачає, у мене є, хоча розумію, що у мене в рюкзаку всього 1500грн на найближчі 3 місяці » - пояснила зірка.

При цьому вона зворушливо описала момент прощання з батьками на одеському вокзалі і мамині сльози через те, що вони не зуміли обдарувати її квартирами, машинами і т. д.

За словами Регіни Тодоренко, вона ніколи не чекала від батьків дорогих подарунків, оскільки вона зробили для неї щось, набагато більше. "Мамуля, Татусь, одні батьки дарують дітям машини і квартири, а ви подарували мені безумовну любов, підтримку і впевненість в собі на все життя - цей подарунок безцінний!!!"- звернулася вона до найрідніших людей.

В якості ілюстрації до свого одкровення артистка розмістила фото обкладинки популярного глянцевого видання, на якій позувала в образі ніжної і чуттєвої парижанки:

Свою кар'єру Регіна Тодоренко почала з української "Фабрики зірок", потім була учасницею групи "Real O", яку продюсувала Наталія Могилевська. А через деякий час її запросили в проект "Орел і Решка", що і подарувало їй справжнє глядацьке визнання. Зараз вона одружена з музикантом Владом Топаловим, разом вони ростять сина Михайла і втілюють в життя різні творчі проекти.

Раніше "Hyser" писав про те, що Наташа Корольова викликала обурення соцмереж через безглуздий образ.

Також наш портал розповів про те, що син Олега Газманова похвалився оригінальною фотосесією.

Нагадуємо, що у Мережу злили архівне фото Алли Пугачової і Бориса Моїсеєва.