Знаменитий російський виконавець Сергій Лазарєв зворушив шанувальників новим ліричним хітом. Артист презентував кліп на пісню "Холодний листопад" і розповів про те, що надихнуло його на створення музичної історії.

За словами музиканта, у нього є маса незадоволених потреб і ситуацій, які так і не дійшли до логічного завершення. "Є у мене незакриті музичні гештальти, і пісня холодний листопад була однією з таких незакінчених історій» - пояснив Сергій Лазарєв.

Ця пісня була створена три роки тому, відеоряду для неї не було. Знайомий фотограф зробив для Сергія Лазарєва атмосферну фотозйомку для обкладинки цієї композиції, але до кліпу справа так і не дійшла. І ось після часу Виконавець все ж вирішив візуалізувати свої внутрішні відчуття, а тому звернувся за допомогою до того ж фотографу. У підсумку він виявився дуже задоволений отриманим результатом.

"Тому, зустрівшись недавно з Данею, я запропонував йому оживити ту саму обкладинку і зняти відео на «холодний Листопад». Обожнюю Даню за те, що він завжди за такі божевільні ідеї і завжди підтримує мене в їх реалізаціях!"- з натхненням заявив визнаний романтик російської естради.

У коментарях до посту фоловери оцінили фотостарання артиста компліментами і попросили його частіше радувати їх подібними роботами:

Раніше "Hyser" писав про те, що Наташа Корольова довела росіян до істерики, надівши дивне вбрання.

Також наш портал розповів про те, що Павло Воля похвалився оригінльними фото, але нарвався на критику в мережі.

Нагадуємо, що дочка Анастасії Заворотнюк здивувала фанатів заявою про те, що потребує серйозного лікування.