У однієї з найзнаменитіших пар російського шоу-бізнесу Алли Пугачової і Максима Галкіна багатомільйонна армія шанувальників. Але є у них і хейтери, які геть відмовляють вірити в щирість їх сімейних відносин.

Незважаючи на те, що зіркове подружжя разом вже близько 20 років і виховують двох дітей, завжди знаходяться ті, хто твердять про фіктивність їхнього шлюбу. Одна з причин, по якій Примадонна і її чоловік стають об'єктами критики-це суттєва різниця у віці. Алла Борисівна старше Максима Галкіна на 27 років.

Більш того, одного разу у своєму мікроблозі Максим Галкін показав унікальне фото з особистого архіву і розповів про те, що його батьки познайомилися з Примадонною задовго до того, як вона стала його законною дружиною.

Їх перша зустріч відбулася ще в 1979 році. Тоді батько Максима Галкіна Олександр Олександрович Галкін був генерал-полковником і займав пост начальника Головного автобронетанкового управління Міністерства оборони Росії.

По службі його разом дружиною відправили у відрядження до Німеччини, де вони і зустрілися з Аллою Пугачовою. «У той час Алла була з концертами в Німеччині, де ми жили, і познайомилася з моїми батьками. Мама цю історію їй розповіла " - пояснив артист.

Фото: росСМИ

Зараз артистка нечасто виходить у світ, а якщо і з'являється на світських раутах, то тільки в супроводі коханого чоловіка Максима Галкіна і дітей.Більш того, в одному з інтер'ю шоумен пояснив, що Алла поцікавилася у нього, чи зможе вона спокійно старіти поруч з ним, на що він відповів безумовною згодою.

Раніше "Hyser" писав про те, що Наташа Корольова обурила шанувальників дивним зовнішнім виглядом.

Також наш портал розповів про те, що Тіна Кароль підкорила фанатів екстремальною пластикою.

Нагадуємо, що Леся Нікітюк влаштувала фотосесію в незвичайній сукні оригінального крою.