Зірка популярного комедійного серіалу «Свати» Федір Добронравов зворушив шанувальників черговим музичним шедевром у своєму виконанні. Компанію артисту склали сини Віктор та Іван.

Зоряне тріо виконало пісню» ніколи ні про що не шкодуйте... " за акомпанемент гітари. Захопленню фанатів не було меж-Федора Добронравов і його нащадків щедро викупали в компліментах і похвалі.

"У вас така дружна і міцна сім'я-ця так здорово☺❤️", "Як чудово!! Тепло і душевно!! Найкраще, що може бути в соцмережах - ваш спільний виступ!!Спасибі від щирого серця!!!👏 👏 👏 🙌 🙌 🙌 ", "Суцільний кайф слухати ваше триголосие! 👏 👏 👏 "- написали артистам у соцмережі.

До слова, в цей же вечір вони порадували шанувальників свого таланту ще однією композицією "Зачарована, зачарована":

Варто відзначити, що подібні імпровізовані концерти сімейство Добронравових дає досить часто. У вересні глава сімейства відзначив 60-річний ювілей і приймав привітання не тільки від рідних і близьких, а й багатомільйонної армії шанувальників.

Що стосується спадкоємців, то вони схожі на знаменитого батька як дві краплі води. Більш того, вони пішли по його стопах і присвятили себе акторству.

Старший син артиста-38-річний Віктор служить в Театрі імені Вахтангова і театрі Антона Чехова. його фільмографія налічує понад 70 картин. У 2018 році він отримав звання Заслуженого артиста Росії. Також актор виховує двох дочок Варвару і Василину.

Молодший син Добронравова-32-річний Іван. У 14 років актор він прокинувся знаменитим, після ролі у фільмі Романа Звягінцева "повернення".

Раніше "Hyser" писав про те, що Сергій Лазарєв підніс шанувальникам музичний подарунок.

Також наш портал розповів про те, що Регіна Тодоренко зворушливо згадала про те, з чого почалася її творча кар'єра.

Нагадуємо, що дочка Олі Полякової похвалилася стильним образом і викликала захват соцмереж.