Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова вирушила релаксувати подалі від хейтерів і заздрісників. Артистка полетіла до Туреччини і тепер вже звідти радує фанатів яскравими фотозвітами.

Так, на сторінці в соціальній мережі Instagram танцівниця розмістила оригінальне відео, на якому неозброєним поглядом можна розглянути всі її таланти. Одягнувшись в пляжний наряд і похвалилася вражаючим розмахом ніг…

Дотепні коментарі від інтернет-користувачів не змусили себе чекати:

До слова, ніжитися турецьким сонцем Анастасія Волочкова вирушила без свого нового коханого Володимира. А коли по мережі поповзли чутки про те, що її стосунки з бойфрендом дали тріщину, то балерина поспішила все пояснити. За словами зірки, вона відпочиває за кордоном на самоті не тому, що вона посварилася з залицяльником, а тому, що він захворів.

"Але людина захворіла. Таке буває у багатьох. Але Володя виявився благороднішим за багатьох. І не наважився наражати моє здоров'я на небезпеку, знаючи, що по прильоту у мене спектакль. І залишився в Москві. Ну що ж вам так неймется?😂 "- звернулася вона до цікавих фоловерів.

Цей коханий з'явився у артистки порівняно недавно і замінив екс-залицяльника на ім'я Олег. Попереднього партнера Анастасія Волочкова звинуватила в корисливості і назвала альфонсом, оскільки він користувався її фінансами, але при цьому дозволяв собі неповажне ставлення. Але, варто відзначити, що далеко не всі інтернет-користувачі повірили в те, що зірка дійсно зустрічалася з цим чоловіком і намагалася будувати з ним любов...

Раніше "Hyser" писав про те, що Сергій Лазарєв випустив новий кліп і здивував зізнанням про любов до іншого чоловіка.

Також наш портал розповів про те, що Регіна Тодоренко впала в ностальгію і згадала про те, з чого починала свою кар'єру в шоу-бізнесі.

Нагадуємо, що популярна співачка Наташа Корольова оскандалилася новим образом і нарвалася на критику хейтерів.