Зазвичай листопад-це місяць затишшя перед новорічною суєтою. А в 2021-му році це ще й ідеальний час, щоб відпочити без суєти і поспіху на природі, подалі від вогнищ захворювання коронавірусом. Головне, щоб не підвела погода.

Так, незважаючи на епізодичні похолодання (те, що трапиться 2-3 листопада) за прогнозом Укргідрометцентру, погода в Україні в останній місяць осені буде комфортною, навіть дещо аномально теплою. При цьому найбільші відхилення середньомісячної температури прогнозуються в північних і східних областях країни, де листопад очікується на 3-4° вище кліматичної норми, повідомляє Главред.

"Перша декада листопада починається з відносно теплої погоди. Морози можливі тільки на високогір'ї Карпат вночі, на решті ж території в найближчі дні 0-7° тепла вночі, а в другій половині тижня - навіть 5-10° тепла", - заявила синоптик Укргідрометцентру Наталія Птуха.

В Укргідрометцентрі також повідомили про нюанси в різних регіонах на найближчі дні.

Так, найкомфортнішою буде погода в четвер, 4 листопада. Синоптики в цей день прогнозують спокійну і теплу осінню погоду. Так, у більшості областей температура встановиться на рівні + 14°...+ 16°, на південному сході потеплішає до +16°...+ 18°, а в Криму - до +21°.

Ще тепліше стане в п'ятницю, 5 листопада. У цей день на всьому Лівобережжі, місцями в північних і центральних областях температура підніметься до +17°...+19°. На півдні і в Криму очікується до + 18°...+21°.

Раніше Hyser писав, що киянам розповіли, коли в столицю прийдуть серйозні морози і перший сніг.

Також наш портал повідомляв про небезпечних датах активності магнітних бур, які виб'ють з колії метеозалежних людей.

Нагадаємо, що в Укргідрометцентрі спрогнозували погоду на листопад.