Відома суперблондинка української поп-естради та детектив шоу "Маска" Оля Полякова вирушила до Італії поки в Києві введено "червоний" рівень епіднебезпеки.

У своєму Instagram телезірка опублікувала знімок, на якому стоїть під променями італійського сонця в чорних джинсах в обтяжку і напівпрозорому боді, під яким видніється чорна білизна.

"Комісарка Катаньї)))))) ось і видала свій вік🤣 🤣 🤣 🤣", - підписала вона знімок, тим самим, можливо, ім'я зважаючи, що фільм "Спрут" про комісара італійської поліції Коррадо Каттані вийшов на екрани в 80-і роки минулого століття. Зірка також з'явилася на світ в 80-і роки, а точніше в 1979-му.

Блондинка розпустила своє волосся, одягла сонцезахисні окуляри і спустила з плечей бомбер з квітковим принтом.

Раніше Полякова публікувала слайд з декількох знімків, на яких зображена її дочка Марія в точно такому ж боді і нижній білизні. Однак Маша доповнила образ і одягла прикрасу у вигляді великого і тонкого ланцюга на шию.

Співачка пишається своєю старшою донькою, адже та пішла по стопах матері і записує власні пісні. У Марії є власний смак і вона не піддається впливу моди, а одягається за велінням серця. Багато хто критикує і її саму, і її вбрання під фото, але, здається, дівчина не звертає на це ні найменшої уваги.

"Дівчинка-комплімент Бога! Безумовно! Я так її люблю! І мені так приємно що вона таааак вийшла! @mashapolyakova виберете плиз де краще фотка)", - написала зіркова мама під фотографіями.

Раніше Hyser писав про те, що Оля Полякова розповіла, як Могилевська кадрила її чоловіка.

Також Hyser повідомляв, що спливли подробиці відпочинку Собчак і Нагієва.

Нагадаємо, що У мережі показали, на чому їздить Кароль, Білик і Полякова.