Ніжною і чуттєвою постала перед шанувальниками популярна українська співачка Надя Дорофєєва. Артистка постала в кадрі напівоголеною і викликала шквал захоплених емоцій у цінителів свого таланту.

Вокалістка похвалилася творчими досягненнями і розповіла про одну з дуже важливих для неї фотозйомок. Йдеться про фотосесію для знаменитого глянцевого видання: "Для мене журнал Vogue як Греммі в світі музики! Завжди відчуваю фізичне задоволення, коли перегортаю його сторінки 🤍". Але набагато крутіше опинитися на сторінках видання в якості героїні.

Що стосується свого ефектного образу, то знаменитість зазначила, що з великими труднощами їй даються всілякі перевтілення: "Обожнюю експериментувати, хоч мені завжди це складно дається. Але, коли потрапляю в руки професіоналів, віддаюся повністю".

У коментарях до посту фанати обсипали Надю Дорофєєву компліментами. У тому числі, своє захоплення іміджем дружини Володимира Дантеса і колеги по шоу-бізнесовому цеху-Олексій Потапенко та Ірина Монатік:

Варто відзначити, що деяким з фанатів здалося, що Надя Дорофєєва на одному з опубліквованых фото дуже схожа на Регіну Тодоренко:

Не секрет, що Надя Дорофєєва входить в число знаменитостей, які кожен свій вихід у світ перетворюють в приголомшливе шоу. Після розпаду групи "Время и Стекло", шанувальники таланту артистки беспкоились про те, чи буде вона продовжувати свою сольну кар'єру. Але на їхнє щастя, вокалістка не просто почала створювати неймовірний музичний продукт, але і пробує себе в нових амплуа.

Раніше "Hyser" писав про те, що Регіна Тодоренко розповіла шанувальникам про те, як покидала батьківський дім.

Також наш портал розповів про те, що дочка Олі Полякової похвалилася ефектним фото і викликала захват соцмереж.

Нагадуємо, що Тіна Кароль похвалилася перед шанувальниками екстремальними пластичними талантами.