Відома українська співачка Тіна Кароль веде власну сторінку в соціальній мережі TikTok, де публікує музичні відеозаписи.

На одному з відео під пісню "Двойной рай" з однойменного альбому, який вийшов у світ 29 жовтня, Тіна позувала з молодим юнаком з ніком "onlygoodsplash".

Хлопець кожен з'являється в масці з розрізом для рота на замку. У його профілі в Instagram немає жодного фото, де б хлопець відкрив обличчя. Незважаючи на прохання фоловерів опублікувати хоча б сторіс без маски, учасник "whynot___house" не робить цього.

На спільному відео з Кароль він позує в шкіряній косусі на оголене тіло, на якому видніються татуювання. Його шию прикрашають ланцюги, у вусі видніється сережка у формі хреста, а на пальцях кільця з камінням. На голову onlygoodsplash пов'язав бандану і рухався разом зі співачкою, посміхаючись в камеру.

Відеозапис опублікував у соціальній мережі Instagram фан-аккаунт зірки "tvoya_nedo_lubov".

"@tina_karol @onlygoodsplash 🖤

#тінакароль #подвойнойрай @_fantina", - підписав автор публікації.

Також в профілі з'явилося відео, на якому артисти позують перед кільцевою лампою, а Тіна, заграючи перед оператором, піднімає піджак, демонструючи свою ногу.

"Тіна токи трошки пустує🙊 @tina_karol

@_fantina #тінакароль #подвойнойрай", - пише Адмін.

Відзначимо, що пісня "Двойной рай" увійшла в 11 альбом артистки, яку вона написала з Аркадієм Александровим. Це її третя платівка в 2021 році.

"Подвійний рай присвячений людині і відносинам, від яких ми обидва вже вільні. Я присвячую новий альбом своїй свободі", - розповідала раніше Кароль.

Раніше Hyser писав про те, що Тіна Кароль показала з чого починає ранок.

Також Hyser повідомляв, що Тіна Кароль з'явилася на публіці в міні-сукні за 38 тисяч гривень.

Нагадаємо, що У мережі показали, на чому їздить Кароль, Білик і Полякова.